Pomôž hokeju - 2%

Prečo dať 2% na hokej pre naše deti a mládež ???

 

            Ako každý rok, tak aj tento sa opäť snažíme zháňať financie pre deti a mládež rôznymi spôsobmi. V tomto období sú to práve 2%, ktoré časťou pomáhajú na nákup pomôcok, výstrojí, tréningov, akcií pre deti, atď...

            V roku 2022 sa nám podarilo urobiť veľa vecí na čo sme veľmi hrdí.  Usporiadali sme množstvo akcií pre deti v prípravke, získali sme nových trénerov ktorí začali pracovať s tými najmenšími, poslali a usporiadali sme školenia pre trénerov aby sme spoločne vylepšovali a napredovali novým trendom v tréningovej príprave, zúčastnili sme sa množstva hokejových turnajov..             

            Vieme, že stále je čo zlepšovať a vždy sa snažíme urobiť čo najviac podľa možností.  My všetci v Považskej Bystrici čo pre hokej robíme, chceme aby naše deti mali krajšie detstvo, aby boli pripravení na cestu dospelosti a aby nikdy nezabudli že boli súčasťou nášho Národného športu.

 

Ďakujeme za Vaše 2%

 

Vyhlasenie

Potvrdenie